телефон: +98-4132453541

شرکت نیرو سهند

شركت نیرو سهند در سال 1370 به عنوان اولین كارخانه مجهز و دارای مجوز استاندارد تولید خوراک دام در استان آذربایجان شرقی با مشاركت اتحادیه دامداران این استان و استان آذربایجان غربی تأسیس شد و در حال حاضر با ظرفیت تولید 200000 تن انواع خوراک دام، طیور و آبزیان در سال، مشغول فعالیت می باشد. این شرکت در 5 سال متمادی به عنوان تولید كننده نمونه در سطح استان و دو سال نیز تولید كننده نمونه كشوری شناخته شده و لوح تقدیر دریافت كرده است.

طرح تغذيه علمی دام اولين بار با پيشنهاد شركت نيرو سهند در سطح استان مطرح شد و با همكاری و مساعدت معاونت محترم بهبود توليدات و تشكل های دامداران استان به مورد اجرا گذاشته شد. هدف اصلی از اين طرح تعيين جايگاه واقعی خوراك دام استاندارد خوراك دام استاندارد و فرموله شده مطابق با احتياجات غذايی انواع دامهای پرورشی و همچنين آشنايی دامداران و ارتقاء آگاهی هاي علمی آنان در زمينه تغذيه و خوراك دهی دام بوده است كه خوشبختانه اين طرح با گذشت 10 سال از اجرای آن با موفقيت روزافزونی در سطح استان همراه بوده و استقبال كم نظير دامداران از كنسانتره های توليدی كارخانه نيرو سهند را در پی داشته است.


   

کارخانه نیرو سهند با استفاده از کارشناسان و متخصصین علوم تغذیه و بهداشت دام و با بهره گیری از آزمایشگاههای مجهز کنترل کیفی و تکنولوژی مدرن تولید خوراک دام به انتخاب و تهیه بهترین نوع مواد اولیه و با کیفیت بالا مبادرت ورزیده و با استفاده از امکانات خود اقدام به تولید انواع کنسانتره دامهای صنعتی و بومی و دام عشایر حتی الامکان مطابق با احتیاجات تغذیه ای آنان می نماید. یکی از برنامه های توسعه شرکت، صادرات انواع خوراک دام و طیور به کشورهای همجوار می باشد که در این راستا صادرات انواع محصولات این کارخانه به کشورهای ارمنستان، آذربایجان، عراق و ترکیه انجام گرفته است و در آینده نزدیک بعد از انجام رسالت شرکت در مورد رفع نیازهای دامداران داخل، برنامه توسعه صادرات با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.


شرکت خوراک دام و طیور نیرو سهند در حال حاضر با انعقاد قراردادهای تولید کنسانتره دامی با معاونت محترم بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان، اتحادیه های دانداران و صنعت دامپروری استان و اتحادیه های عشایر استان با ظرفیت کامل خود مشغول تولید و خدمتگذاری به این قشر زحمتکش و آسیب پذیر جامعه می باشد.
(گروه علمی، فنی و بازرگانی شرکت آماده است تا در هر لحظه نظرات، انتقادات و پیشنهادات مصرف کنندگان عزیز را دریافت و از راهنمایی کارساز آنها استفاده نماید.)